rcross (rcross) wrote,
rcross
rcross

бляять это мега..издец... анальный атлет жопозиции.--болтливая гомосятина портников.

Єгор Соболєв засуджує публікацію гей-відео Портнікова

20.12.2013   Политика   No comments

Подкаст: Воспроизвести в новом окне | Скачать

Відомий журналіст, організатор ініціативи вільних та свідомих громадян «Воля» Єгор Соболєв засуджує оприлюднення домашнього гей-порно відео Віталія Портнікова та вважає його публікацію провокацією проти Портнікова та Миколи Княжицького.

Про це заявив сам Соболєв у п’ятницю, 20 грудня.

Журналіст висловив обурення діями Волинської та Харківської організацій політичної партії УДАР, які привернули увагу громадськості до скандального відео (ВIДЕО ДИВ. ВИЩЕ).

«Перш за все, викликає глибоке обурення позиція партії УДАР, а саме Волинської та Харківської організацій, які свідомо пішли на роздмухування секс-скандалу, опублікувавши на своїх сторінках у соціальних мережах посилання на це відео. Такі дії УДАРу, на мою думку, свідчать про низький інтелектуальний рівень партійців. Вони заявляють про євро інтеграційні наміри, але при цьому відмовляються приймати базові європейські цінності, такі як толерантність», — заявив Соболєв.

В той же час, він підкреслив, що злагоджені дії Волинської та Харківської організацій УДАРу, а також оперативна публікація відео у ЗМІ свідчать про замовний характер скандалу.

«Насправді ми маємо справу із спланованою та добре продуманою провокацією, направленою проти Віталія Портнікова та Миколи Княжицького, яки є не тільки кумом, але й колегою та близьким соратником Портнікова. Справжній мотив провокаторів – це дискредитація опозиційного депутата Княжицького зв’язками із начебто збоченцем», — наголосив він.

Крім того, організатор ініціативи «Воля» висловив свою підтримку Портнікову та закликав його «триматися до останнього».

«Від імені всіх вільних журналістів я висловлюю Віталію свою підтримку. Річ у тому, що на місці Портнікова у цій ситуації міг опинитися будь-який опозиційний журналіст, у якого хоч раз у житті були статеві стосунки з іншим чоловіком. Приміряючи цю ситуацію на себе, я розумію, наскільки неприємною та образливою була б така публікація. Можна тільки закликати Віталія Портнікова не реагувати на провокацію та триматися до останнього», — сказав Соболєв.

Як відомо, у четвер, 19 грудня, Волинська обласна організація УДАРузаявила про те, що в повному складі виходить з партії через зв’язок лідера УДАРу з опозиційним журналістом Портніковим, який є фігурантом гей-скандалу. Пізніше Харківський УДАР висловив свою солідарність із Волинським.

Related Posts :

Tags: свидомит дырявый
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments